Transportbeton

Vyrábíme betony jako dceřiná společnost firmy ČESKOMORAVSKÝ BETON a.s (bývalé TBG). Dodáváme na stavby betonové směsi tradičních druhů a pevnostních tříd podle ČSN EN 206-1, ale také i speciální receptury dle přání zákazníka.  Zajistíme dopravu betonové směsi na stavbu, čerpání betonové směsi pomocí mobilních nebo statických čerpadel. Vlastníme moderní věžovou betonárnu o výkonu 100 m3 vyrobeného betonu za 1 hodinu. Dále zajišťujeme laboratorní zkoušky betonu akreditovanou laboratoří (fa.BETOTECH s.r.o) jejíž pobočka sídlí v naší firmě.

 

Jsme přesvědčeni , že tyto stručné reference o naší firmě shledáte jako zajímavé a že se rozhodnete zaslat nám poptávky na shora uvedené produkty. Poptávky můžete zasílat písemně nebo e-mailem :

Prodej transportbetonu

Radek Kasseckert

Mobil: 606 612 339

E-mail: radek.kasseckert@cmbeton.cz

Transportbeton na mapě

 

Těšíme se na další spolupráci.

S přátelským pozdravem


Ekologické zásady

Pečujeme o naši přírodu prostě tak, že vyrábíme produkty, jejichž provoz i výroba minimalizuje zátěž na životní prostředí. Beton je materiál, který ve srovnání s plastem nebo kovy nemá konkurenci. Navíc je z hlediska trvanlivosti nejkvalitnějším řešením.

Politika kvality

BETONIKA plus je jedním z největších výrobců betonových a železobetonových prvků pro odvodnění, kanalizace a dopravní systémy. Společnost je členem Asociace pro betonové kanalizace a aktivně se stará o vysokou kvalitu výroby.