IFAT 2014

Pozvánka na výstavu IFAT 2014 v Mnichově

Vážení obchodní přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat na mezinárodní veletrh IFAT, největší a nejvýznamnější odborný veletrh ve střední Evropě pro vodní odpadové a surovinové hospodářství, který se koná od 5. do 9. května 2014 v Mnichově na Novém výstavišti. Společnost BETONIKA plus bude prezentovat své výrobky jako spoluvystavovatel firmy Josef SCHNURRER GmbH & Co. KG, hala B5, stánek číslo 331/430.

Doporučujeme k Vaší pozornosti internetovou stánku www.ifat.de (navigátor, veletržní prospekt ad.)

Základní informace o veletrhu

Datum konání: 5. až 9. května 2014

Místo konání: Nové výstaviště Mnichov (Neue Messe München)

Adresa:
Messe München GmbH
Am Messesee,
81823 München

Otevírací doba
pondělí – pátek: 9.00 až 18.00 hod

Předem děkujeme za Vaši návštěvu naší prezentace na společném stánku. V případě Vašeho zájmu a potvrzení účasti, společně domluvíme termín na výstavišti tak,abychom se Vám mohli plně věnovat v osobách pana Pavla Čermáka a pana Radka Suchánka.

 

S přátelským pozdravem

Pavel čermák

obchodní ředitel

 PDF pozvánka ke stažení ZDE

 

 

 

 


Ekologické zásady

Pečujeme o naši přírodu prostě tak, že vyrábíme produkty, jejichž provoz i výroba minimalizuje zátěž na životní prostředí. Beton je materiál, který ve srovnání s plastem nebo kovy nemá konkurenci. Navíc je z hlediska trvanlivosti nejkvalitnějším řešením.

Politika kvality

BETONIKA plus je jedním z největších výrobců betonových a železobetonových prvků pro odvodnění, kanalizace a dopravní systémy. Společnost je členem Asociace pro betonové kanalizace a aktivně se stará o vysokou kvalitu výroby.